3.2020

 #Laukiembūt fināls Villa Medem

10.2019

"Villa Medem" Leģendu nakts 2019

7.2019

Maijas Armaņevas autorseminārs - stils un mode

 

Read more...

7.2019

“Villa Medem oriģinālā dārza daļas ieskats – toreiz un tagad”

 

Read more...

5.2019

 Villa Medem rezervācija Berlīnes Mākslas galerijai - konferences sanāksme

Read more...

5.2019

Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēnu veidots video

3.2019

Villa Medem atdzimst

Read more...

11.2018

Līgavām Nr.5
kāzu grāmatžurnāls mūsdienīgai līgavai.

 Iesaka "Villa Medem", kā noskaņas stila kāzas.

 

Read more...

29.10.2018

Helovīna vakarā bērnus gaidīs «Villa Medem»

Helovīna vakarā, 31. oktobrī, no pulksten 19 līdz 20.30 savas durvis bērniem vērs «Villa Medem» – mazie jelgavnieki, kas šajā vakarā būs tērpušies kostīmos un maskās, pieklauvējot pie vēsturiskās ēkas durvīm, varēs saņemt gardumus.

Read more...

10.07.2017

Atjauno «Villas Medem» lielo zāli

Pēdējā gada laikā aktīvi norisinās būvdarbi vēsturiskajā objektā «Villa Medem», kuru 2015. gada iegādājās vācu investors. Ēka turpina atdzimt vēsturiskā veidolā – nokrāsota ēkas fasāde, atjaunots žogs, salabots jumts un notekūdeņu sistēma, izbūvēta drenāža, iekārtota vēsturiskā strūklaka, kā arī turpinās kosmētiskais remonts «Villa Medem» iekštelpās. Vēl šovasar ēkai uzstādīs zibensnovedēju.

Read more...

01.01.2017

«Villu Medem» grib padarīt pieejamāku tūristiem

Lai tūristiem būtu pieejama informācija par skaisto un vēsturisko objektu «Villa Medem», tās īpašnieks plāno ēkas teritorijā izvietot lielformāta plakātu ar vēstures faktiem par šo objektu vairākās valodās. Plakāta izveidē talkā tiek aicināti jelgavnieki, aicinot piedalīties konkursā.

Read more...

10.12.2016

Aristokrātiska ziemas pasaka tepat Latvijā: pilis un muižas svētku rotā.

 

Šogad ziema lutina ar sniegu, tāpēc, šķiet, Ziemassvētku sajūtas "noķert" nemaz nav grūti. Tomēr svētki tāpēc ir svētki, ka ir īpaši, atšķirīgi no ikdienišķā un vienkāršā. Un kur gan vēl spilgtāk un neikdienišķāk, ja ne pilī? Šogad Ziemassvētku brīvdienas kalendārs nesola garas, tāpēc iesakām šajā laikā aizbraukt uz kādu no Latvijas skaistajām muižām un pilīm, kas jau posušās svētku rotās.

Read more...

10.12.2016

Ceļojums laikā: Reiz viena no greznākajām Jelgavas ēkām – atdzimusī 'Villa Medem'

Viens no vācu arhitekta Johana Georga Ādama Berlica (Johann Georg Adam Berlitz) veiksmīgākajiem darbiem meklējams kādreizējā Kurlandē – tā ir grāfa Kristofa Johana Frīdriha fon Mēdema (Christoph Johann Frederich von Medem) vasaras rezidence Jelgavā, ko tagad atkal pazīst ar nosaukumu "Villa Medem". Tā celta pirms gandrīz 200 gadiem – 1818. gadā. Tagad tā atdzimusi jaunā spožumā. Lūk, kāds ir šīs villas neparastais stāsts.

Read more...

09.04.2016

Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Villa Medem atjauno savu 100m aizsardzības zonu pilsētā.

 

 

31.10.2015

Twitter

 

27.10.2015

«Villa Medem» beidzot uzradies jauns īpašnieks

Vēsturiskā Medemu dzimtas ēka, kas atrodas pie Uzvaras parka Jelgavā, beidzot tikusi pie jauna īpašnieka, kurš ir ieinteresēts to sakārtot. «Šo ēku iegādājies kāds investors no Vācijas. Pagaidām viņš vēl nav izlēmis, kas ēkā atradīsies vēlāk, jo sākumā tā jāsaved vismaz tādā stāvoklī, lai to varētu iekonservēt,» norāda investora pārstāve Latvijā Sintija Gribule.

Read more...

27.11.2015

Latvijas piļu un muižu asociācijas biedrs

 

15.10.2015

Gaida idejas, ko darīt ar «Villa Medem»

 

Viens no pirmajiem darbiem, ko paveicis jaunais vēstures pieminekļa «Villa Medem» īpašnieks Karstens Ostmanns, ir žoga ap ēku sakārtošana, norobežojot piekļuvi objektam.

Read more...

17.08.2009

«Villa Medem» nākotne joprojām neskaidra

Tirdzniecības uzņēmuma SIA «Baks» līdzīpašniekam Agrim Bajāram nav izdevies pārdot viņam piederošo vēsturisko grāfa Medema dzimtas ēku «Villa Medem» Jelgavā un patlaban visi spēki veltīti uzņēmuma problēmu risināšanai, informē aģentūra LETA.

Read more...

Facebook
Instagram